Láska přes internet

Laska-Pres-Internet

Chtěla bych se zmínit o jednom zvláštním seznámení, které může většině připadat jako třeba z filmu.

Jednoho dne se dívka podívala na seznamku a psal tam jeden kluk, že nemá moc času na seznámení, a tak touto cestou hledá nějakou slečnu. A proto mu dívka odepsala ,,Ahoj“. Za pár dní jí přišla odpověď a v té psal kluk ,,Ahoj“ a ptal se na ostatní otázky, aby se více o dívce dozvěděl. Dívka samozřejmě odepsala, a tak to pokračovalo dál. Jednoho dne si oba dva uvědomili, že je nejvyšší čas, aby se viděli naživo. Protože jeden k druhému cítili něco víc, než je kamarádství (i když si psali jenom přes internet).Proto se domluvili na určitý den a čas. Samozřejmě byli oba dva nervózní, protože chtěli na protějšek udělat dobrý dojem.

Když chlapec dívku uviděl, řekl si, že je krásná a nemá nejspíš u ní šanci. Dívce se taky líbil, ale byla trošku zamlklá. S tím si kluk poradil, a když odjížděla, dali si první pusu a tím to všechno začalo. Následovala první návštěva u něho doma a následně u ní doma. Dále pak první noc. Každá chvíle strávená s ním byla nepopsatelná. Na tenhle čas doufám nezapomenu, protože je to to nejkrásnější, co mě zatím v životě potkalo. Možná takových chvílí zažiju víc, ale tohohle kluka už nechci ztratit.Říká se, že žádná láska netrvá věčně. Ze začátku je zamilovanost a později přichází tolerance a respekt. Nikdo neví, jak dlouho bude s určitou osobou, ale měl by si s ní každou chvíli užívat. Já tyhle chvíle s ním zbožňuju.

Tímhle příběhem jsem nechtěla říct, abyste hledali partnery po internetu. Chtěla jsem ukázat na to, že lidé, kteří se mají setkat, se setkají. Nezoufejte, že jste zatím nikoho nenašli. Existuje spousta holek a kluků, kteří také čekají. A proto vám přeji hodně štěstí. Pravá láska se pozná tak, že nezná konec, nebo si ho velmi krutě najde. Proto si někteří lidé lásku nepřipustí k tělu, protože se bojí, že by mohli znovu narazit. Někteří lidé se nezamilují, nebo v to nevěří, protože se bojí, že narazí a že se již nezvednou. Pravda je taková, že si jen nechtějí připustit někoho k tělu, protože se bojí, že jim ublíží. Skutečnost přitom je taková, že ublížit si mohou jen sami tím, že k sobě lásku nepustí; když za ni budou bojovat, tak o ni nikdy nepřijdou.Všechno má svůj konec, i když si to nepřejeme.

S každou minutou máme možnost obrátit náš život naruby, je jen na nás, jak toho využijeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.